سقف کناف سرویس بهداشتی، حمام و روشویی

طراحان دکوراسیون داخلی با استفاده از سقف کناف سرویس بهداشتی، حمام و روشویی به‌دنبال افزایش جذابیت خانه هستند. در گذشته‌های نه چندان، طراحی سرویس بهداشتی از اهمیت چندانی برخوردار نبوده، ولی طراحان امروزه برای زیبا‌تر نشان دادن فضا کلی خانه، به‌سراغ ایده‌های جدید در رابطه با طراحی سقف سرویس بهداشتی، حمام و روشویی روی آورده‌اند. دو مزیت بزرگ ضد آب بودن و جلوگیری از نم دادن، سبب استفاده از سقف‌ کاذب به ویژه سقف کناف در این بخش از خانه شده است.

با توجه به جدا نشدنی بودن سرویس بهداشتی از ساختمان و ایده‌های جدید برای طراحی سقف آن، میتوانید از انواع سقف طلقی، چوبی و پلسکی استفاده نمایید. در این مقاله در رابطه به سقف کناف سرویس بهداشتی و انواع سبک‌های مورد استفاده از سوی طراحان، اطلاعاتی را جمع‌آوری کرده و در اختیار شما قرار خواهیم داد. در صورت علاقه‌مند به افزایش زیبایی تمام قسمت­های ساختمان و نصب سقف کناف در سرویس بهداشتی، تا انتها این مطلب با کناف احسانی همراه باشید.

سقف کناف سرویس بهداشتی
سقف کناف سرویس بهداشتی
سقف کناف سرویس
سقف کناف سرویس

انواع مدل‌های سقف کناف سرویس بهداشتی

رطوبت و نم دادن، از مهم‌ترین مشکلات موجود در سرویس بهداشتی و حمام بوده و به‌دلیل طبله کردن گچ، امکان استفاده از آن در قسمت از محیط خانه نیست. بنابراین چاره کار، استفاده از انواع سقف کاذب و ترکیب آن با کناف سرویس بهداشتی است. هر کدام از این مدل‌ها با توجه به نوع متریال خاصی که دارند؛ از ایجاد برخی مشکلات موجود در سرویس بهداشتی و حمام جلوگیری خواهند کرد. از اصلی ترین مدل‌های سقف سرویس بهداشتی، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

سقف طلقی

پلاستیک فشرده شده با درصد مقاومت بالا، متریال اصلی سقف طلقی است. در میان تمام مدل‌های سقف جهت نصب در سرویس بهداشتی و حمام، سقف کاذب طلقی بیشترین کاربرد را داشته و با وجود اجرا آن امکان هرگونه نور‌پردازی در این بخش از منزل وجود دارد. نصب سقف طلقی باعث ایجاد یک جلوه زیبا در محیط شده و به‌خاطر رنگ‌های متنوع آن امکان ست کردن با رنگ کاشی دیوار وجود دارد. از مزیت‌های اجرا سقف طلقی در سرویس بهداشتی  سبک بودن، مقاوم در برابر انواع پاک کننده‌های شیمیایی، جذب رطوبت کم و امکان شستشو است.

سقف کاذب سرویس بهداشتی
سقف کاذب سرویس بهداشتی و حمام
سقف کاذب سرویس بهداشتی و حمام

سقف پی وی سی حمام و سرویس بهداشتی

محبوب‌ترین سقف کاذب جهت نصب در سرویس بهداشتی و حمام، پی وی سی است. هوشمندانه‌تری انتخاب در میان انواع سقف‌های سرویس بهداشتی، مطمئنا سقف پی وی سی بوده و  در صورت استفاده از این مدل سقف، آسودگی و آرامش خیال را برای خانواده به ارمغان خواهد آورد. سقف کاذب پی وی سی در برابر رطوبت، آتش‌سوزی، پوسیدگی مقاوم بوده و علاوه بر ایفا نقش یک عایق حرارتی، قابلیت پوشاندن تمام تاسیسات را نیز دارد.

سقف چوبی سرویس بهداشتی و روشویی

چوب در تصور بسیاری از افراد، به‌عنوان یک کف‌پوش یا نهایتا دیوار‌پوش باشد؛ اما در صورت استفاده در موقعیت مناسب، می‌تواند یکی از گزینه‌های مد نظر جهت نصب در سقف سرویس بهداشتی و حمام باشد. منظور از موقعیت مناسب، بزرگ بودن فضا سرویس بهداشتی و داشتن تهویه بسیار قوی است. با وجود این دو عامل در محیط سرویس بهداشتی، بهترین گزینه سقف کاذب چوبی بوده و امکان ترکیب آن با کناف سرویس بهداشتی نیز وجود دارد. در صورت استفاده از نصابان ماهر کناف احسانی، یک نورپردازی سقف کناف مسحور‌کننده‌ای را به‌واسطه استفاده از لامپ‌های هالوژن یا لوستر ایجاد خواهند کرد.

سقف کاذب سرویس بهداشتی pvc
سقف کاذب سرویس بهداشتی pvc
خرید سقف کاذب سرویس بهداشتی
خرید سقف کاذب سرویس بهداشتی

سقف پلکسی

سقف کاذب پلکسی شبیه به سقف طلقی بوده و متریال آن پلاستیک فشرده شفاف است. پلکسی در اصل یک نوع پلیمر پلی کربنات بوده و پس از نصب بر روی سقف اصلی حمام و سرویس بهداشتی، در اطراف آن از بر‌چسب مقوایی استفاده خواهد شد. دلیل استفاده از بر‌چسب جلوگیری از ورود گرد و غبار به فضا ما بین سقف اصلی و پلکسی است. با وجود مزایایی چون:  وزن کم، مقاوم در برابر اشعه ماورا بنفش، جدب رطوبت کم و مقاومت بیشتر آن از شیشه بهترین گزینه جهت ایجاد یک محیط تازه در سرویس بهداشتی و حمام است.

سقف کناف سرویس بهداشتی

طراحان در میان تمام گزینه‌ها، سقف کناف سرویس بهداشتی را کمتر مورد استفاده قرار خواهند داد. گاهی اوقات سقف کناف سرویس بهداشتی با توجه به نظر طراحان و محیط این قسمت از ساختمان، بهترین گزینه  جهت نصب است. در صورت انتخاب سقف کناف، طراحان دکوراسیون داخلی امکان پیاده‌سازی طرح‌های بسیاری با خط‌های منحنی و صاف را داشته و با وجود این طرح‌های، یک محیط خاص و زیبا را ایجاد خواهند کرد. طراحان در صورت استفاده از نور‌پردازی با لامپ‌های نور مخفی یا هالوژن در کنار سقف سرویس بهداشتی، فضا خیره‌کننده‌ای را ایجاد خواهند کرد.

گالری جدید‌ترین تصاویر سقف کناف سرویس بهداشتی شیک و لاکچری

طرح‌های متنوع و زیبا سقف کناف را در کنار انواع نور‌پردازی‌های زیبا، سبب ایجاد یک فضا لوکس و لاکچری در سرویس بهداشتی خانه خواهد شد. طراحان دکوراسیون داخلی پس از در نظر گرفتن شرایط محیط سرویس بهداشتی و حمام، دست به انتخاب نوع سقف جهت نصب در این قسمت از ساختمان خواهند زد. در این بخش جدید‌ترین تصاویر مربوط به سال 1401 از سقف‌های کناف نصب شده در سرویس بهداشتی، روشویی و حمام کناف احسانی را به شما عزیزان ارائه خواهیم داد.

گالری تصویر شامل عکس‌های قبل و بعد نصب انواع سقف در سرویس بهداشتی و حمام بوده و اکنون شما با تماشا این تصاویر و پیشنهاد مشاوران با‌تجربه کناف احسانی، با توجه به متراژ این قسمت از ساختمان اقدام به انتخاب کنید.

سقف کناف سرویس بهداشتی آکوستیک

بهترین گزینه جهت نصب سقف کناف سرویس بهداشتی، حمام و روشویی سبک آکوستیک است. طراحان دکوراسیون داخلی با استفاده از این سبک به‌دنبال زیبا‌سازی سقف سرویس بهداشتی بوده و در صورت نصب سبک آکوستیک از ایجاد هرگونه سر و صدای جلوگیری خواهد شد. معمولا سقف سرویس بهداشتی آکوستیک از طرح‌های ساده و همراه با نورپردازی بسیار زیبایی است. به‌طور مثال، می‌توان از طرح‌های سقف آسمان و آکواریوم در سبک آکوستیک استفاده کرد.

طراحان این نوع از سبک سقف کناف سرویس بهداشتی را معمولا در ساختمان‌های نو‌ساز به‌کار خواهند برد. در هنگام باز‌سازی خانه‌های قدیمی نیز در صورت علاقه مالک و نظر طراحان، قابلیت استفاده از سبک آکوستیک در سرویس بهداشتی وجود دارد. در زیر طلق‌های ساده سقف کناف سبک آکوستیک، از لامپ‌های جهت نورپردازی استفاده شده و در سرویس بهداشتی و به‌ویژه حمام در کنار زیبایی، باعث عدم نفوذ آب به لامپ‌ها خواهد شد.

رفع نیاز با وجود سقف کناف سرویس بهداشتی

توصیه طراحان داخلی و دکوراسیون منزل استفاده از سقف کناف در تمامی بخش‌های ساختمان است. این نوع از سقف‌ها، پایین‌تر از سقف اصلی در ساختمان جای گرفته و علاوه بر زیبایی، مزیت‌های بسیاری را با خود به ارمغان خواهند آورد. در صورت نصب کناف سرویس بهداشتی، قسمت بزرگی از نیاز‌های این بخش جدا‌نشدنی ساختمان بر‌طرف خواهد شد. از اصلی‌ترین مزیت استفاده از سقف کناف، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ضد آب بودن سقف کناف
 • مقاومت در برابر رطوبت
 • تنوع در نور‌پردازی
 • ایجاد یک فضا شیک
 • عایق صوتی و حرارتی
 • پوشش مناسب بر روی انواع ترک خوردگی
 • قیمت مناسب
 • ایجاد هارمونی میان سقف، دیوار و کف سرویس بهداشتی، حمام و روشوییقیمت سقف کاذب سرویس بهداشتی
قیمت سقف کاذب سرویس بهداشتی
فروش سقف کاذب سرویس بهداشتی در تهران
فروش سقف کاذب سرویس بهداشتی در تهران

استعلام قیمت سقف کناف سرویس بهداشتی زیبا

امروزه استفاده از سقف کناف در سرویس بهداشتی، حمام و روشویی با استقبال چشمگیری از سوی مشتریان مواجه شده و دلیل آن پوشاندن عیب‌های ساختمان در کنار ضد آب بودن است. دغدغه بسیاری از افراد در زمان انتخاب و نصب کناف در سرویس بهداشتی، قیمت و میزان هزینه تمام شده سقف است. عواملی همچون: هزینه اجرایی، متریال و مصالح مورد استفاده در کنار متراژ سرویس بهداشتی از عمده‌ترین فاکنور‌های تعیین قیمت خواهند بود.

با توجه به عوامل تعیین کننده قیمت سقف جهت نصب در سرویس بهداشتی، روشویی و حمام  با شماره تلفن 09121873820 کناف احسانی تماس بگیرید. با وجود مشاوران و فروشنده‌های با‌تجربه و خبره، بهترین انتخاب جهت نصب سقف کناف سرویس بهداشتی را داشته و  در صورت عدم برقراری تماس تلفنی، به شماره واتساپ 09121873820 این مجموعه، پیام ارسال کنید.

بهترین نصاب سقف کناف سرویس بهداشتی در تهران

نصب و اجرا سقف کناف در سرویس بهداشتی و حمام سبب زیبایی و افزایش جذابیت خانه خواهد شد. پس از انتخاب مدل سقف با توجه به متراژ سرویس بهداشتی و حمام در کنار روشویی، نوبت به مرحله نصب و اجرا ایده و طرح است. در زمان نصب سقف‌های کناف، باید از افراد با‌تجربه و متخصص استفاده کرد. برای اینکه نصب سقف سرویس بهداشتی خانه در کوتاه‌ترین زمان ممکن صورت بگیرد؛ از کادر متخصص کناف احسانی کمک بگیرید.

نزدیک به 20 سال سابقه طراحی، تولید و نصب انواع سقف‌های سرویس بهداشتی در کناف احسانی امکان استفاده از نصابان ماهر و با‌تجربه را به شما هدیه خواهد داد. از طریق شماره تلفن 09121873820 به‌صورت رایگان از مشاوره کادر خبره در زمینه نصب سقف کناف بهره برده و بهترین کناف‌کار شهر به ساختمان شما خواهد آمد. انجام سریع، تمیز و تحویل به موقع پروژه طبق تاریخ اعلام شده در تکمیل فرآیند اتمام ساختمان موثر خواهد بود. با انتخاب و استخدام نصابان حرفه‌ای کناف احسانی آسودگی‌خاطر در اتمام پروژه عمرانی در موعد مقرر را برای خود به ارمغان آورید.

خرید اینترنتی سقف کاذب سرویس بهداشتی
خرید اینترنتی سقف کاذب سرویس بهداشتی
اجرای سقف کاذب سرویس بهداشتی
اجرای سقف کاذب سرویس بهداشتی

سوالات متداول

در این بخش به پرسش‌های احتمالی شما در رابطه با سقف کناف سرویس بهداشتی، حمام و روشویی پاسخ خواهیم داد. در صورت شکل‌گیری هر نوع سوال جدیدی در ذهن شما، به‌بخش نظرات همین مقاله مراجعه و پرسش خود را مطرح کنید

با شماره تلفن 09121873820 کناف احسانی تماس گرفته و از وجود افراد متخصص در زمینه نصب سقف کناف در سرویس بهداشتی و حمام بهره ببرید.

 • عایق صوت و حرارت
 • اجرا سریع و آسان سقف
 • ضد آب بودن
 • مقاوم در برابر رطوبت

مجموعه کناف احسانی با تجربه نزدیک به 20 سال کار در زمینه طراحی و نصب سقف کناف فعالیت داشته و در صورت نیاز به شماره تلفن واتساپ  09121873820 کناف احسانی پیام ارسال کنید.

درصورت نظر طراحان دکوراسیون داخلی و علاقه صاحبخانه، می‌توان از سبک آکوستیک در هنگام نصب سقف سرویس بهداشتی،حمام و روشویی بهره برد.

نصب و اجرا سقف کناف در آپارتمان کرج را به کناف احسانی سپرده تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با بهترین متریال موجود در بازار انجام دهد.

سقف کاذب طلقی از جنس پلاستیک فشرده بوده و به‌خاطر تنوع رنگی آن، امکان ایجاد هارمونی رنگ با کاشی دیوار و کف وجود دارد.

 • مشاوره رایگان
 • افراد متخصص و ماهر در هنگام نصب
 • طراحی سقف کناف سرویس بهداشتی، حمام و روشویی
 • فروش مواد اولیه مصرفی در کناف کاری
 • تعمیر و بازسازی سقف کناف آسیب دیده
 • قیمت مناسب و منصفانه

بله با استفاده از صفحات خاص کناف امکان مقاومت در برابر رطوبت و نم حاصل از آب مصرفی در دستشویی، حمام و روشویی وجود دارد.

جهت استعلام قیمت سقف کناف سرویس بهداشتی، حمام و روشویی با مجموعه کناف احسانی تماس حاصل فرمایید.

مرکز فروش سقف کاذب سرویس بهداشتی – کناف سرویس بهداشتی – طراحی سقف کاذب سرویس بهداشتی – 

5/5 - (3 امتیاز)
سقف کناف سرویس بهداشتی، حمام و روشویی
برچسب ها:
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ادامه مطلب
جدیدترین مدل‌های سقف کاذب آلومینیومی و ماهرترین نصاب سقف‌کاذب آلومینیومی

جدیدترین مدل‌های سقف کاذب آلومینیومی و ماهرترین نصاب سقف‌کاذب آلومینیومی

جدیدترین مدل‌های سقف کاذب آلومینیومی و ماهرترین نصاب سقف‌کاذب آلومینیومی سقف کاذب آلومینیومی از انواع سقف‌های کاذب بوده و بیشتر در مراکز صنعتی، اداری، تجاری یا محیط‌های بهداشتی به کار ...
Call Now Buttonبا ما تماس بگیرید